Tko je tko na HRT-u

Ravnateljstvo HRT-a

Glavni ravnatelj Hrvatske radiotelevizije: Kazimir Bačić

Ravnatelj Poslovne jedinice Program: Renato Kunić
Ravnatelj Poslovne jedinice Produkcija: Damir Novinić 
Ravnatelj Poslovne jedinice Tehnologija: Zvonimir Jukica
Ravnatelj Poslovne jedinice Poslovanje: Mislav Stipić

  
  
Poslovna jedinica Program

Ravnatelj Poslovne jedinice Program: Renato Kunić
Pomoćnik ravnatelja Poslovne jedinice Program:
Glavni urednik programa HRT – HTV 1, HRT – HTV 2, HRT – HTV 3, HRT – HTV 4 i Međunarodnog programskog kanala : Bruno Kovačević
HRT – HTV 1 – v.d. urednika: Tomislav Štengl
HRT – HTV 2 – urednik: Tomislav Štengl
HRT – HTV 3 – urednica: Vlatka Kolarović
HRT – HTV 4 – urednik: Dražen Miočić
Međunarodni televizijski programski kanal - urednica: Iva Čulina
HRT – Web i multimedija – glavna urednica portala i nelinearnih medijskih usluga: Andrea Arežina Grgičević
Glavna  urednica programa Hrvatskoga radija: Eliana Čandrlić Glibota

HRT – HR 1 – urednik: Vladimir Kumbrija
HRT – HR 2 – v. d. urednika: Jadranka Rilović
HRT – HR 3 – urednik: Nevenka Dujmović
HRT – Radio Osijek – urednik: Davor Lončarić
HRT – Radio Split – urednik: Karlo Reitober
HRT – Radio Knin – urednica: Afrodita Bibić Bilopavlović
HRT – Radio Pula – urednik: Bruno Krajcar
HRT – Radio Zadar – urednik: Toni Pajkin
HRT – Radio Sljeme – urednica: Tanja Baran
HRT – Radio Rijeka – urednik: Alen Čemeljić
HRT – Radio Dubrovnik – urednica: Nila Miličić Vukosović
HRT – Glas Hrvatske – urednica: Tatjana Rau

Urednica Odjela Informativni medijski servis HTV-a: Katarina Periša Čakarun
Urednik Odjela Informativni medijski servis HR-a: Ivica Ružičić
Rukovoditelj Radne jedinice Odabir i nabava programskoga sadržaja: Lidija- Katarina Matančević Preradović
Rukovoditelj Radne jedinice Programske službe: Božidar Essert
V. d. urednika Samostalnoga odjela za Hrvate izvan Republike Hrvatske: Ivan Kujundžić

Poslovna jedinica Produkcija

Ravnatelj Poslovne jedinice Produkcija:  Damir Novinić 
Rukovoditeljica Radne jedinice Glazba: Ivana Kocelj
Rukovoditelj Radne jedinice Dizajn i scenografija: Igor Juras
Rukovoditelj Radne jedinice Arhivi i programsko gradivo: Blago Markota
Rukovoditelj Radne jedinice Produkcija programa Hrvatske televizije: Josip Krajina
Rukovoditelj Radne jedinice Produkcija programa Hrvatskoga radija: Ivo Erić

Poslovna jedinica Tehnologija

v.d. Ravnatelja Poslovne jedinice Tehnologija: Zvonimir Jukica
Rukovoditelj Radne jedinica Radijska tehnika: Marko Malnar
Rukovoditelj Radne jedinice Televizijsko snimanje: Davor Defar
Rukovoditelj Radne jedinice Informatika i telekomunikacije: Damir Kljajić
Rukovoditeljica Radne jedinice Televizijski proizvodni sustavi: Ivana Prpić
Rukovoditelj Radne jedinice Tehnika IMS-a i televizijsko odvijanje programa: Mile Boban
Rukovoditelj Samostalnoga odjela Održavanje proizvodne opreme: Srećko Kunić

Poslovna jedinica Poslovanje

Ravnatelj Poslovne jedinice Poslovanje: Mislav Stipić
Rukovoditelj Radne jedinice Pristojba: Damir Tus
Rukovoditelj Radne jedinice Marketing i komunikacije: Hrvoje Maljak
Rukovoditeljica Radne jedinice Nabava: Monika Bohaniček Škopljanac
Rukovoditeljica Radne jedinice Financije i računovodstvo: Nataša Drempetić
Rukovoditelj Radne jednice Poslovna logistika: Vlatko Kolarević
Rukovoditelj Radne jedinice Komercijalni poslovi: Dario Kobešćak
Rukovoditeljica Radne jedinice Ljudski potencijali: Nela Gudelj
Rukovoditeljica Radne jedinice Pravni i kadrovski poslovi: Ivana Orešković Ašonja
Rukovoditeljica Samostalnoga odjela Kontroling: Lalita Gelo



Samostalna ustrojbena jedinica Podrška upravljanju

Pomoćnik glavnoga ravnatelja HRT-a: Jozo Barišić
Vršiteljica dužnosti glavnog tajnika Hrvatske radiotelevizije: Mirjana Bujdo Vađina 
Privremena rukovoditeljica Samostalnoga odjela Interna revizija: Lalita Gelo
Predstojnica Ureda glavnoga ravnatelja HRT-a: Jagica Cvrk
Privremena rukovoditeljica Samostalnoga odjela Međunarodni poslovi: Marija Nemčić