Redoslijed snimanja i predstavljanja kandidata na HTV4 i HR1

Na Hrvatskoj radioteleviziji ždrijebom je  utvrđen redoslijed predstavljanja kandidacijskih lista za parlamentarne izbore. Snimanja predstavljanja počinju u subotu, 20. lipnja.

Pozivamo predstavnike kandidacijskih lista da na mrežnoj stranici  izbori.hrt.hr i teletekstu Hrvatske radiotelevizije provjere dodijeljene termine te pogledaju Programska pravila HRT-a i detaljne upute kada i gdje trebaju doći.

Napominjemo kako će se snimanja obavljati u skladu s protuepidemijskim mjerama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, te da kandidatima sa sumnjom na zarazu COVIDOM-19 neće biti omogućen ulazak u prostore HRT-a.

Kandidati trebaju doći petnaest minuta prije zakazanog termina snimanja, a iz tehničkih razloga molimo ih da ne nose plave ili zelene sakoe i košulje.

Molimo kandidate da svoj dolazak svakako najave na adresu elektronske pošte izbori@hrt.hr .



Snimanja kandidata u  I., II, VI., VII., XI. i XII. izbornoj jedinici bit će u subotu 20., nedjelju 21. te ponedjeljak 22. lipnja u Zagrebu - HRT, Prisavlje 3, sjeverna porta zgrade B-20.


I. IZBORNA JEDINICA

21. lipnja

POKRET ZA MODERNU HRVATSKU - u 17.30

HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA (HDS) - u 17.45

22. lipnja

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU (BLOK), HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA (HKS), HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA (SU), ZELENA LISTA  - u 8.00  

NARODNA STRANKA - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - u 8.15

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 8.30

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 8.45

"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - u 9.00

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 9.15

BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE - BDSH, HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA - HBPS - u 9.30

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 9.45

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 10.00

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA - u 10.15

MOJA VOLJENA HRVATSKA - MVH - u 10.30

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP,
HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ,
ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 10.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS - u 11.00

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 11.15

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 11.30

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, ZAGREB JE NAŠ!, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZA GRAD - u 11.45

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP -  u 12.30

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 12.45



II. IZBORNA JEDINICA - 20. lipnja

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 8.00

"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - u 8.15

HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS - u 8.30

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 8.45

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 9.00

HRVATSKA STRANKA GRAĐANSKOG OTPORA - HSGO - u 9.15

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO- u 9.30

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 9.45

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
ZELENA LISTA - u 10.00

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 10.15

ŽELJKO LACKOVIĆ - NEZAVISNE LISTE, NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ,
NEZAVISNI SELJACI HRVATSKE - NSH, HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS - u 10.30

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 10.45

STRANKA HRVATSKI VIDIK - SHV - u 11.00

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 11.15

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 11.30

HRVATSKA STRANKA REDA - HSR - u 11.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS - u 12.30

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, ZAGREB JE NAŠ!, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZA GRAD - u 12.45

BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE - BDSH, HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA - HBPS - u 13.00



VI. IZBORNA JEDINICA - 22. lipnja

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 13.00

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, ZAGREB JE NAŠ!, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZA GRAD - u 13.15

HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS - u 13.30

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 13.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 14.00

MOJA VOLJENA HRVATSKA - MVH - u 14.15

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 14.30

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 14.45

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS - u 15.00

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP - u 15.15

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS, NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI - u 15.30

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 15.45

"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - u 16.00

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - 16.15

POKRET ZA MODERNU HRVATSKU - u 16.30

BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE - BDSH, HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA - HBPS - u 16.45

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
ZELENA LISTA - u 17.00

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 17.15

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 17.30



VII. IZBORNA JEDINICA - 21. lipnja

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 8.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS - u 9.00

MOJA VOLJENA HRVATSKA - MVH - u 9.15

NEOVISNA LISTA - IRENA FRANCEKOVIĆ - u 9.30

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 9.45

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA - u 10.00

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 10.15

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 10.30

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI- u 10.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 11.00

STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ - u 11.15

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 11.30

STRANKA HRVATSKI VIDIK - SHV - u 11.45

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 12.30

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 12.45

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, LISTA ZA RIJEKU
ZELENI SAVEZ - ZELENI - u 13.00

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 13.15

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
ZELENA LISTA - u 13.30

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 13.45

"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI"- u 14.00

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS - u 14.15

HRVATSKA STRANKA GRAĐANSKOG OTPORA - HSGO - u 14.30



XI. IZBORNA JEDINICA - 21. LIPNJA 

ŽIVI ZID, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH,
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR - u 14.45

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, LISTA ZA RIJEKU,
ZELENI SAVEZ - ZELENI - u 15.00

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 15.15

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 15.30

MOJA VOLJENA HRVATSKA - MVH - u 15.45

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 16.00

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 16.15

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 16.30

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 16.45

NEOVISNA LISTA - ŽELJKO GLASNOVIĆ - u 17.00

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI - u 17.15



XII. IZBORNA JEDINICA

20. lipnja
 


NEDŽAD HODŽIĆ - u 13.30 

BERMIN MEŠKIĆ - u 13.45

ARMIN HODŽIĆ - u 14.00

VELJKO KAJTAZI - u 14.15

VLADIMIR BILEK - u 14.30

IVAN KOMAK - u 14.45

ERMINA LEKAJ PRLJASKAJ - u 15.00

SRĐAN MILAKOVIĆ - u 15.15

SINIŠA LJUBOJEVIĆ - u 15.30

HABIB TAHIRI - u 15.45

IDRIZ SULEJMANI - u 16.00

FRANJO HORVAT - u 16.15

ROBERT JANKOVIČ - u 16.30

MILORAD PUPOVAC - u 16.45

DRAGANA JECKOV - u 17.00

JOVICA RADMANOVIĆ - u 17.15
MENSUR FERHATOVIĆ - u 17.30

BARI AHMEDI - u 17.45

21. lipnja

BORIS MILOŠEVIĆ - u 8.00

ROBERT BOSAK - u 8.15

FURIO RADIN - u 8.30




Snimanje kandidata u III.  izbornoj jedinici bit će u subotu, 20. lipnja, u  HRT centru Čakovec i Varaždin  -  Bana J. Jelačića 22C,  Čakovec.

III. IZBORNA JEDINICA - 20. lipnja

SLOBODNA HRVATSKA - u 9.00

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 9.15

"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - u 9.30

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU, ZELENA LISTA - u 9.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS - u 10.00

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 10.15

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 10.30

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 10.45

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 11.00

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 11.15

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 11.30

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 11.45

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 12.30

HRVATSKA STRANKA BUDUĆNOSTI - HSB - u 12.45

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 13.00

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI - u 13.15

HRVATSKA STRANKA GRAĐANSKOG OTPORA - HSGO - u 13.30

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 13.45



Snimanje kandidata u IV. i V. izbornoj jedinici bit će u subotu, 20. lipnja u HRT centru Osijek - Šamačka 13, Osijek.

IV. IZBORNA JEDINICA - 20. lipnja

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 9.00

BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE - BDSH, HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA - HBPS - u 9.15

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI - u 9.30

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 9.45

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 10.00

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 10.15

STRANKA HRVATSKI VIDIK - SHV - u 10.30

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 10.45

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 11.00

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ - u 11.15

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 11.30

SNAGA SLAVONIJE I BARANJE - Snaga SiB - u 11.45

HRVATSKA STRANKA REDA - HSR - u 12.30

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 12.45

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU, ZELENA LISTA - u 13.00

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 13.15

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 13.30



V. IZBORNA JEDINICA - 20. lipnja

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 13.45

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 14.00

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI - u 14.15

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 14.30

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 14.45

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 15.00

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 15.15

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU, ZELENA LISTA - u 15.30

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 15.45

SNAGA SLAVONIJE I BARANJE - Snaga SiB - u 16.00

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 16.15

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 16.30

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 16.45



Snimanje kandidata u VIII. izbornoj jedinici bit će u subotu 20. lipnja u HRT centru Rijeka - Korzo 24, Rijeka.

VIII. IZBORNA JEDINICA - 20. LIPNJA


MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, RADNIČKA FRONTA - RF, NOVA LJEVICA - NL
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 9.00

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, LISTA ZA RIJEKU - u 9.15

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS - u 9.30

UNIJA KVARNERA - UNIJA - u 9.45

NEOVISNA LISTA - DINO DEBELJUH - u 10.00

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 10.15

NEOVISNA LISTA - DAMIR GRÜNBAUM - u 10.30

MOJA VOLJENA HRVATSKA - MVH - u 10.45

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 11.00

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 11.15

NEZAVISNA LISTA BURA - BURA - u 11.30

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU,
ZELENA LISTA - u 11.45

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 12.30

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 12.45

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI - u 13.00

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 13.15

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP - u 13.30

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO- u 13.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 14.00

NEOVISNA LISTA -  MARIN ŠKIBOLA - u 14.15



Snimanje kandidata u IX. izbornoj jedinici bit će u subotu 20. lipnja u HRT centru Zadar - Ulica 112. brigade 5,  Zadar.

IX. IZBORNA JEDINICA - 20. lipnja

STRANKA HRVATSKI VIDIK - SHV - u 9.00

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 9.15

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 9.30

ŽELJKO KERUM - HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA - u 9.45

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 10.00

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU, ZELENA LISTA - u 10.15

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 10.30

"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - u 10.45

STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ - u 11.00

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ - u 11.15

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 11.30

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 11.45

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI - u 12.45

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 13.45

NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP, AKCIJA MLADIH - AM, ŽIVI ZID
PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, STRANKA IVANA PERNARA - SIP - u 14.45

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 15.00

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 15.15



Snimanje kandidata u X. izbornoj jedinici bit će u subotu, 20. lipnja u HRT centru Split - Mažuranićevo šetalište 24 a, Split.

X. IZBORNA JEDINICA - 20. lipnja

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ - u 9.00
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS - u 9.15

ŽIVI ZID, PROMIJENIMO HRVATSKU - PH, RVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR, STRANKA IVANA PERNARA - SIP, HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ, ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB - ZSZ, NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP - u 9.30

MOŽEMO! - POLITIČKA PLATFORMA, NOVA LJEVICA - NL, RADNIČKA FRONTA - RF, ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORAH, ZAGREB JE NAŠ!, ZA GRAD - u 9.45

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST - u 10.00

ŽELJKO KERUM - HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA - u 10.15

HRVATSKA STRANKA BUDUĆNOSTI - HSB - u 10.30

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM, PAMETNO, FOKUS - u 10.45

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP - u 11.00

NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ - HSS BRAĆE RADIĆ, STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI - UMIROVLJENICI - u 11.15

DEMOKRATI, HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - u 11.30

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP - u 11.45

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS - u 12.45

NEOVISNI ZA HRVATSKU - NHR, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, GENERACIJA OBNOVE - GO - u 13.45

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS - u 14.45

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE - DOMOVINSKI POKRET, HRVATSKI SUVERENISTI, BLOK ZA HRVATSKU - BLOK, HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS, HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU, STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
ZELENA LISTA - u 15.00

Predstavljanja će biti emitirana od 22. lipnja do 3. srpnja u posebnim emisijama na Četvrtom programu Hrvatske televizije (HTV4) od 21.10h, te na Prvom programu Hrvatskog radija od 7:30h.


DATUMI EMITIRANJA NA HTV4 i HR1

22.6.
- 2. izborna jedinica
23.6. - 4. izborna jedinica
24.6. - 8. izborna jedinica
25.6. - 3. izborna jedinica
26.6. - 9. izborna jedinica
27.6. - 12. izborna jedinica
28.6. - 5. izborna jedinica
29.6. - 7. izborna jdeinica
30.6. - 10. izborna jedinica
1.7. - 11. izborna jedinica
2.7. - 1. izborna jedinica
3.7. - 6. izborna jedinica

Stranke i kandidate na listama molimo da najave svojih skupova i predizbornih događanja šalju isključivo na adresu elektronske pošte izbori@hrt.hr , barem 24 sata ranije.

Za sva ostala pitanja svakog dana od 8 do 16 sati možete nazvati u Izborni stožer Hrvatske radiotelevizije, na broj 01 634 2139