Siscia jazz club - najbolji jazz klub u Hrvatskoj
Siscia jazz club ovih dana dobio je zaslužno priznanje. Dobio je nagradu Mega Muzike kao najbolji jazz & blues klub u Hrvatskoj.
‘Da na svijetu postoji komisija koja bi ocjenjivala jazz klubove, ovaj bi zasigurno bio najšarmantniji i najosmišljeniji’, rekao je davno pokojni Boško Petrović, doajen hrvatskog jazza, vibrafonist svjetskog formata, koji je niz godina vodio takav klub u Zagrebu - B.P. Club.
U deset, već gotovo jedanaest godina klub vodi vrsni gitarist Damir Kukuruzović, baštinik glazbene tradicije veličanstvenog Djanga Reinhardta u gypsy swing izričaju.
Kakva je atmosfera u klubu provjerila je i ekipa Dobrog jutra. Iako je uvriježeno mišljenje da jazzeri ne funkcioniraju ujutro Damir Kukuruzović je sa svojim dečkima svirkom dokazao upravo suprotno.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!